תחומי התמחות


תאונות דרכים

תאונת דרכים גורמת במקרים רבים לנזק כלכלי בנוסף לנזק הנגרם מפגיעה גופנית ונפשית. כל אדם שנפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי. משרדנו מעמיד עבור לקוחותינו את מיטב המומחים על מנת לסייע להם לעמוד על זכויותיהם, על מנת לקבל את הפיצוי המקסימאלי בהתאם לנזק שנגרם. במסגרת השרות, משרדנו מעניק באופן ייחודי ללקוחותינו ליווי אישי כולל הופעה בפני וועדות רפואיות וזמינות תמידית בכל שאלה ובכל היבט הנובע מהתאונה.

תאונות תלמידים

כל ילד מגיל הגן ועד גיל 18 מבוטח עפ"י חוק בפוליסה ביטוח תאונות אישיות. הזכאות לפיצוי קיימת גם במקרים שבהם התאונה קרתה בעקבות מעשה שובבות של הילד או אפילו התרשלות או של ההורים או כל גורם אחראי אחר. במקרים רבים הפגיעה נובעת מהשגחה לקויה במוסד החינוכי או בפעילות פנאי אחר הצהריים, בבית הספר, ברחוב או כתוצאה ממפגע, ליקוי בטיחותי וכיו"ב. בכל המקרים האלה הנפגע זכאי לתבוע פיצוי גם מהגורם שהתרשל וכך לקבל פיצוי כפול.

תאונות עבודה

תחום תאונות עבודה נחלק לשלושה סוגים עיקריים של פגיעות במסגרת העבודה: נזקים שנגרמו בעקבות תאונה שהתרחשה במהלך העבודה, מחלת מקצוע היא מחלה שהאדם לקה בה בעקבות תנאי העבודה, פגיעה בעבודה בעקבות מיקרוטראומה. לנפגעי תאונות עבודה, מחלת מקצוע או מיקרוטראומה מגיע פיצוי כספי מהמוסד לביטוח לאומי ו/או מקום העבודה ו/או חברת הביטוח שבה לעובד יש פוליסת ביטוח תאונות אישיות או אובדן כושר עבודה.


רשלנות רפואית

התמחות בתחום הרשלנות הרפואית דורשת ידע משפטי ורמת מקצועיות גבוהה ביותר, לצד ניסיון וכישורים בהופעה בבתי משפט. במהלך שנות הפעילות נצטבר במשרדנו ניסיון וידע רב בנושא. כמו כן אנו מסתייעים במומחים הרפואיים המובילים בתחומם לצורך ניהול התביעה בצורה מקצועית והשגת התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. אנו לא מחייבים בשכר טרחה לפני סיום ההליך המשפטי, התשלום יבוצע באחוזים לאחר קבלת הפיצוי.

ליטיגציה

משרדנו מתמחה בתחום הליטיגציה הנזיקית, האזרחית והמסחרית. לעורכי הדין במשרדנו ניסיון רב ביותר, בהופעה בבתי משפט בכל הערכאות. הניסיון הגדול ורב השנים בתחומי הליטיגציה, מעניק לעורכי הדין שלנו יתרון ברור לצד מיומנות משפטית. יתרון זה אנו מעמידים עבור לקוחותינו בעת טיפול בתביעות בגין רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות בתחום הנזיקין, תביעות ביטוח לסוגיהן או במקרים של ליטיגציה בנושאים מסחריים, ישוב חילוקי דעות או סכסוכים.

רשלנות מקצועית

אנו מייצגים חברות, אנשי מקצוע ותובעים פרטיים בתחום הרשלנות המקצועית. התביעות הנפוצות הן בתחום רשלנות רפואית – אבחון שגוי, ניתוחים פלסטיים שלא הצליחו ועוד. תביעות בגין רשלנות מקצועית מוגשות גם כנגד עורכי דין בגין טיפול משפטי לקוי וכנגד מהנדסים בגין ליקויים בתכנון מבנים. בשנים האחרונות חלה עליה ניכרת בכמות התביעות שמוגשות בגין רשלנות מקצועית כנגד אנשי מקצוע מתחומים שונים כגון רואי חשבון, מטפלים ברפואה אלטרנטיבית ועוד.


תביעות רכוש צד שלישי

ישנן סיטואציות רבות בהן קמה עילת תביעה כנגד צד שלישי. בשורה ארוכה של מקרים ניתן לתבוע בהצלחה פיצויים בגין נזקים שנגרמו על ידי צד שלישי ברשלנותו.
כך למשל בעל דירה בה פרצה שריפה שהתפשטה וגרמה נזקים לרכוש של אחרים, חייב לפצותם. הדברים נכונים גם לנזקי מים ולכל סוג אחר של נזק. משרדנו מייצג תובעים רבים בהיבטים שונים של נזקים מהסוג האמור. אנו נעזרים לשם כך בגורמים מקצועיים נוספים מיומנים ביותר כגון שמאים, מומחי שריפות ומומחי בטיחות.

תביעות ביטוח

ישנן סיטואציות רבות בהן יש למבוטח עילת תביעה טובה כנגד חברת הביטוח. תביעות ביטוח רלבנטיות במיוחד במקרים בהם נגרמה לתובע פגיעה לרכוש וחברת הביטוח מסרבת לפצות, או במקרים של פוליסות אישיות, בסיטואציות שבהן נגרם אבדן כושר עבודה, נזק גופני או נפשי. פעמים רבות יש צורך בגורם מקצועי, אמין ובלתי מתפשר, המכיר היטב את התחום, שיסייע לך לקבל את כל המגיע לך על פי הפוליסה ויעמוד איתן על זכויותיך כמבוטח.

מקרקעין ומשפט מסחרי

במשרדנו מחלקה נפרדת ובה עורכי דין העוסקים בתחום המקרקעין, המשפט והליטיגציה המסחרית. המחלקה מלווה חברות, יזמים ולקוחות פרטיים במגוון פרויקטים ועסקאות. תכנון עסקאות והתקשרויות עסקיות, ניהול משא ומתן, עריכת חוזים מסחריים בתחומים שונים, ליווי עסקי ומשפטי בעסקאות נדל"ן. המחלקה עוסקת בנוסף בכל ההיבטים הקשורים לתמ"א 38, פינוי בינוי ומיזמים בתחום הנדל"ן ומלווה באופן מלא את ההליך מראשיתו ועד סיומו.


לאורך השנים טיפלנו באלפי לקוחות מרוצים.

ישנה חשיבות להתנהלות נכונה מקצועית ולתזמון הנכון.