לא מתמודדים לבד מול חברות הביטוח

ישנן סיטואציות רבות בהן יש למבוטח עילת תביעה טובה כנגד חברת הביטוח. תביעות ביטוח רלבנטיות במיוחד במקרים בהם נגרמה לתובע פגיעה לרכוש וחברת הביטוח מסרבת לפצות, או במקרים של פוליסות אישיות, בסיטואציות שבהן נגרם אבדן כושר עבודה, נזק גופני או נפשי.

פעמים רבות יש צורך בגורם מקצועי, אמין ובלתי מתפשר המכיר את התחום, שיסייע לך לקבל את כל המגיע לך על פי הפוליסה ויעמוד איתן על זכויותיך כמבוטח. בנוסף, ישנן סיטואציות בהן ניתן לתבוע בהצלחה פיצויים בגין נזקים שנגרמו על ידי צד שלישי ברשלנותו. כך למשל בעל דירה ממנה פרצה שריפה שהתפשטה וגרמה נזקים לרכוש של אחרים, חייב לפצותם. הדברים נכונים גם לנזקי מים ולכל סוג אחר של נזק.

משרדנו מייצג תובעים רבים בהיבטים שונים של נזקים מהסוג האמור. אנו נעזרים לשם כך בגורמים מקצועיים נוספים מיומנים ביותר כגון שמאים, מומחי שריפות ומומחי בטיחות.

משרד עורכי הדין רנרט סלומון נבחר ע"י דירוג DUN&BREDSTREET
כאחד המשרדים המובילים בתחום הביטוח והנזיקין.

משרדנו מייצג בהצלחה, כבר למעלה מ-35 שנים, מקרים רבים של תביעות ביטוח. 

לתיאום פגישת יעוץ להערכת סיכויי התביעה וגובה הפיצוי ללא התחייבות

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

תביעות ביטוח בהן טיפלנו לאחרונה

סיפורים אחרונים

שריפה שהתרחשה בבית מגורים גרמה להרס מוחלט של המבנה ולאובדן התכולה. בעלי הבית פנו לחברת הביטוח שלהם בדרישה לפצותם בהתאם לפוליסה שרכשו לפני האירוע חברת הביטוח שלחה אנשי מקצוע מטעמה חוקר שרפות ושמאי, לאחר כשבוע הודיע חברת הביטוח כי איהב מתכוונת לפצות את המבוטחים בשל אי גילוי פרטים מהותיים (ניטען בתמצית כי המבוטחים הסתירו כי חלק מהמבנה בנוי מעץ) בבדיקה מקיפה של כל הנסיבות לפני עריכת הביטוח הוברר כי סוכן הביטוח אליו פנו המבוטחים שלח שמאי לנכס. המבוטחים שיתפו איתו פעולה באופן מלא והבית נחשף בפניו בלא ניסיון להסתרת מידע כלשהו. השמאי אף פרט בקצרה תאור של המבנה וסוג הבניה. על בסיס המידע שאספנו הגשנו תביעה לבית המשפט טענו כי היה גילוי מלא והתביעה נדחתה בחוסר תום לב.

סיפורים אחרונים

במשרדים הותקן בר מים בצורה רשלנית. בר המים הותקן בסוף השבוע לאחר תום העבודה. במהלך סוף השבוע הייתה זליגה של כמויות גדולות של מים ונגרמו נזקים משמעותיים למשרדים עצמם וגם לעסק הממוקם בקומה מתחת. נעזרנו בצוות של מומחים גם לקביעת סיבת התקלה וההתנהגות הרשלנית של הטכנאי שהציב את המתקן וגם בשמאי מומחה שהעריך את מלוא הנזקים הישירים והתוצאתיים. התביעה הוגשה כנגד החברה בה עבד הטכנאי ובסופה השגנו ללקוחותינו פיצוי בגין כל נזקיהם.

סיפורים אחרונים

פיצוץ צינור שארע בדירת השכנים גרם לנזילה בדירה שמתחת בעת שדיריה שהו בחופשה. כתוצאה מכך נגרמו להם נזקי רטיבות ונזקים חמורים לשטיחם יקרי ערך, למבנה עצמו ולחלק גדול מהתחולה. במקרה זה הוגשה תביעה כנגד חברת הביטוח שביטחה את הקומה שמעל בפוליסה מתאימה כנגד נזקי מים. הדיירים הניזוקים פוצו במישרין ומבלי שנגרמה אי נוחות במערכת היחסים בין השכנים.

שאלות ותשובות בנושא תביעות ביטוח

בכל סיטואציה שבה השרפה נגרמה כתוצאה ממעשה רשלני ניתן לתבוע את מי שברשלנותו פרצה השרפה ולקבל ממנו את מלוא הפיצוי. כאשר מוכח ששרפה החלה במקום מסוים והתפשטה משם רואים בבעל המקרקעין מהם פרצה השרפה כאחראי לכאורה לשריפה ותוצאותיה ונטל ההוכחה עובר אליו להוכיח כי לא התרשל.

 

לקוחות ממליצים

כתבות נוספות בנושא תביעות ביטוח

ליעוץ מיידי
ללא התחייבות

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן
צור קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.