נפגעת מרשלנות רפואית? יחד ניאבק על הפיצוי המגיע לכם

התמחות בתחום הרשלנות הרפואית דורשת ידע משפטי ורמת מקצועיות גבוהה ביותר, לצד ניסיון וכישורים בהופעה בבתי משפט.

במהלך 35 שנות הפעילות של משרדנו יצגנו משפחות רבות שנפגעו כתוצאה מרשלנות רפואית.

ניהול תיק בתביעת רשלנות רפואית כולל 3 שלבים עיקריים: פגישת יעוץ ראשונית במהלכה אנו בוחנים את הנושא והערכת סיכויי התביעה. בשלב השני עורכים כתב תביעה המתבסס על חוות דעת רפואית לבחירת המומחה המתאים ולחוות הדעת המצורפת לתביעה יש השפעה רבה על תוצאות התביעה בהמשך. השלב השלישי מתרכז בניהול התביעה בבית המשפט והשקעת מירב המאמצים לקבלת הפיצוי המקסימאלי.

במהלך שנות פעילותנו הרבות בתחום, נצטבר במשרדנו ניסיון וידע רב בנושא. כמו כן אנו מסתייעים במומחים הרפואיים המובילים בתחומם לצורך ניהול התביעה בצורה מקצועית והשגת התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. אנו לא מחייבים בשכר טרחה לפני סיום ההליך המשפטי, התשלום יבוצע באחוזים לאחר קבלת הפיצוי ועל בסיס הצלחה בלבד.

משרד עורכי הדין רנרט סלומון נבחר ע"י דירוג DUN&BREDSTREET
כאחד המשרדים המובילים בתחום הביטוח והנזיקין.

אם נפגעת ברשלנות רפואית, מומלץ לפנות מייד לייעוץ משפטי ראשוני. משרדנו מייצג בהצלחה, כבר למעלה מ-35 שנים, מקרים רבים של תביעות בגין רשלנות רפואית.

לתיאום פגישת יעוץ להערכת סיכויי התביעה וגובה הפיצוי ללא התחייבות

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

תביעות רשלנות רפואית בהן טיפלנו לאחרונה

סיפורים אחרונים

בחור צעיר נפגע בתאונת ספורט ונגרמו לו מספר שברים פתוחים. בהגיעו לבית החולים בוצע בו ניתוח שבדיעבד הסתבר כבלתי מתאים לסיטואציה וכתוצאה ממנו חלה החמרה במצב הרגל שנותחה. נותרה נכות אורטופדית המפריעה בתפקוד היומיומי ובעבודתו. במקרה הזה הצטיידנו בחוות דעת מקיפה של מומחה בתחום הכירורגיה האורטופדית שקבע גם את האחריות של בית החולים בגין הטיפול השגוי שניתן לנפגע והן את ההשלכות, דהיינו את הנכות המשמעותית שנותרה. בסופו של דבר ולאחר הגשת תביעה והתדיינויות שונות השגנו עבור התובע פיצוי של מליון ומאתיים אלף ₪.

סיפורים אחרונים
אדם נפגע באירוע תאונתי בראשו ונגרם לו דימום מוחי. הטיפול בבית החולים היה לקוי, הדמם המוחי אובחן בשלב מאוחר למרות שהיו אינדיקציות ברורות לכך. כתוצאה מהאבחון הלקוי והטיפול המאוחר שניתן נגרמה נכות נוירולוגית משמעותית בעלת השלכות גם בתחום הנפשי רגשי. נעזרנו בשני מומחים רפואיים שונים בתחום הנוירולוגי ובתחום הפסיכיאטרי, לאחר שהגשנו תביעה התיק הופנה להליכי גישור והצלחנו להשיג עבור הלקוח פיצוי בסדרי גודל של כ- מליון ושמונה מאות אלף ₪
סיפורים אחרונים

אדם כבן 48 התלונן במשך תקופה ארוכה בפני רופא המשפחה על תופעות רפואיות שונות אך רופא המשפחה התייחס לתלונות בביטול ולא הפנה אותו לבדיקות רפואיות שהיו נדרשות נוכח הסימפטומים שתוארו. רק לאחר תקופה ארוכה נשלח התובע לבדיקות המתאימות ואז הסתבר כי הוא סובל מסרטן בשלבים מתקדמים וזמן קצר לאחר מכן הוא נפטר מהמחלה.

חוות דעת של מומחה מהתחום האונקולוגי קבעה באופן חד משמעי כי במקרה הנ"ל גילוי מוקדם היה קריטי ויכול היה בסבירות גבוה להביא לריפוי. הגשנו תביעה בשם העיזבון והיורשים שהסתיימה בפיצוי של כשניים וחצי מליון ₪.

שאלות ותשובות בנושא רשלנות רפואית

בחלק גדול מהמקרים התביעה מוגשת כנגד בית החולים או קופת החולים, במקרים שהתביעה מוגשת כנגד הרופא עצמו הפיצוי הכספי משולם ע"י חברת הביטוח שבה יש לרופא פוליסת ביטוח מקצועי כנגד תביעות רשלנות מקצועית.

המחוקק קבע כי חוות דעת רפואית חייבת להיות מצורפת לתביעה.

הרופא או המוסד הרפואי שבו טופלת מחויבים לספק העתק של המסמכים הנדרשים. במידה והם מסרבים עורך הדין ידרוש אותם בשמך.

העיזבון או היורשים רשאים להגיש תביעה בשמו של המנוח.

ניתן להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית עד שבע שנים ממועד האירוע שבו התרחשה הרשלנות. במקרים מסוימים ניתן להגדיר את מועד ההתיישנות מהזמן שבו נתגלה הנזק אולם לא יותר מ-10 שנים לאחריו. במקרה של קטין ניתן לתבוע עד לפני גיל 25 (7 שנים מהגיעו  לגיל 18)

לקוחות ממליצים

כתבות נוספות בנושא תביעות רשלנות רפואית

ליעוץ מיידי
ללא התחייבות

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן
צור קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.