שנים של ניסיון והצלחות בתביעות מול הביטוח הלאומי

משרדנו מתמחה בכל סוגי התביעות המוגשות לביטוח הלאומי: תביעות בגין תאונות עבודה, תביעות בגין נכות כללית, ייצוג בועדות הרפואיות ועוד.

לתביעות בביטוח הלאומי מומלץ להתכונן ולהיערך מראש. כדאי להיות מלווה ע"י עורך דין בקיא שיסייע לכם לממש את הזכויות שלכם.

לוועדה רפואית בביטוח הלאומי כדאי להגיע מוכנים עם מסמכים רפואיים נדרשים, חוות דעת רפואית וליווי של עו"ד המכיר את החוקים. לעורכי הדין במשרדנו ידע רחב בחקיקה ובפסיקה הקשורה בביטוח הלאומי, הם מיומנים בייצוג לקוחות בוועדות השונות.

בפגישת יעוץ אנו נוכל לבחון את הנושא ולערוך ברור ראשוני של הזכויות שלכם, כמו כן נוכל להעניק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים בקשר לתביעה. פנו עוד היום למשרדנו ואנחנו נדאג למיצוי זכויותיכם, לליווי אישי צמוד עד לקבלת מלוא הפיצוי הכספי.

משרד עורכי הדין רנרט סלומון נבחר ע"י דירוג DUN&BREDSTREET
כאחד המשרדים המובילים בתחום הביטוח והנזיקין.

 משרדנו מייצג בהצלחה, כבר למעלה מ-35 שנים, מקרים רבים של תביעות ביטוח לאומי.

לתיאום פגישת יעוץ להערכת סיכויי התביעה וגובה הפיצוי ללא התחייבות

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מקרים שבהם טיפלנו לאחרונה

סיפורים אחרונים

אדם שעסק בעבודות בניה נפגע במהלך עבודתו ונגרמה לו פגיעה בחוליות הצוואר והגב. ליוונו אותו מתחילת ההליכים מול המוסד לביטוח לאומי. ועדה ראשונה קבעה נכות צמיתה בשיעור 19% הפננו את התובע לבדיקה ויעוץ של מומחה רפואי אשר ערך חוות דעת ולפיה שיעור הנכות המשקף את מצבו של התובע הינו 30% לצמיתות, הגשנו ערר מפורט הנתמך בחוות הדעת. הערר התקבל וכפועל יוצא מקבל התובע מדי חודש בחודשו גמלה.

סיפורים אחרונים

משרדנו יצג תובע שנפגע באורח קשה בתאונת דרכים במהלך עבודתו. מאחר והיה מדובר בפגיעה רב מערכתית בתחומים רפואיים שונים ליוונו את התובע למן הרגע הראשון בכל ועדה רפואית לרבות ועדות לקביעת נכות זמנית. בסופם של הליכים ולאחר כשלוש שנים במהלכן הצלחנו לדאוג לכך שהתובע יקבל נכויות זמניות בשיעור מקסימאלי הצלחנו גם במסגרת הוועדות הרפואיות לקביעת נכותו הקבועה והשגנו עבורו קביעת שיעור נכות מקסימאלי המבטיח לו ביחד עם קצבת שירותים מיוחדים רמת השתכרות מקבילה לזו שהייתה לפני התאונה.

סיפורים אחרונים

משרדנו טיפל בעובד זר שעבד בבניין ונפגע במהלך עבודתו באתר הבניה. נגרמו לו נכות אורטופדית, פגיעה נוירולוגית ופגיעה נפשית. ליווינו אותו בוועדות השונות כולל ועדות ערערים עד למקסימום שיעור הנכות בכל אחד מהתחומים ובסופו של דבר נקבעה נכות משוקללת בשיעור גבוה המזכה אותו בקצבת נכות לכל חייו.

 

 

שאלות ותשובות בנושא תביעות ביטוח לאומי

דמי פגיעה הינו תשלום חודשי שהביטוח הלאומי משלם לנפגע עבודה בשלושת החודשים שסמוכים לפגיעה. תשלום זה מחליף את המשכורת בתקופה הראשונה לאחר התאונה שבה האדם אינו מסוגל לעבוד ולהשתכר.

כאשר מדובר בפגיעה ממשית ואי הכושר נמשך למעלה משלושה חודשים צריך לעמוד בפני ועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי וככל שהועדה קובעת נכות זמנית ממשיך המוסד לביטוח לאומי לשלם גמלה חודשית עד לתום תקופת הנכויות הזמניות.

על הנפגע להתייצב לוועדה רפואית לקביעת הנכות הצמיתה בהתאם לשיעור הנכות שקובעת הוועדה משולם או פיצוי חד פעמי(במקרה של קביעת נכות בשיעור של עד 19% או גמלה חודשית במקרה של קביעת שיעור נכות בשיעור של 20% ומעלה)

 

על כל קביעה של ועדה רפואית מדרג ראשון בביטוח הלאומי ניתן להגיש ערער לועדת ערערים של המוסד לביטוח לאומי.

כאשר קיימת החמרת מצב המגובה באישורים רפואיים מתאימים ואישור רופא תעסוקתי ניתן לפנות שוב למוסד לביטוח לאומי ולבקש בדיקה רפואית נוספת ולמעשה פתיחה מחדש של קביעת הנכות.

קצבה שנועדה לסייע לאנשים שסובלים מנכות רפואית בשיעורים גבוהים(60% לפחות) אשר נזקקים לעזרה וסיוע לביצוע פעולות יומיומיות. ישנן שלוש רמות של קצבה בהתאם למידת המוגבלות והיקף הסיוע הנדרש. הקצבה משולמת באופן חודשי.

הקצבה אינה ניתנת באופן אוטומטי, יש להגיש בקשה ולעבור פרוצדורת הקבועות בחוק:בדיקות רפואיות ע"י רופא מטעם הביטוח הלאומי ולאחר מכן בדיקת הזכאות עי הביטוח הלאומי.

לקוחות ממליצים

כתבות ומידע נוסף בנושא תביעות ביטוח לאומי

ליעוץ מיידי
ללא התחייבות

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן
צור קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.