עורך דין נזיקין

במקרים של נזקי גוף או נזק לרכוש אשר נגרמו בעקבות תאונה כלשהי, מומלץ לפנות לעורך דין נזיקין לבדיקת עילת התביעה בגין הנזק שנגרם.

ההתנהלות במסגרת תביעות בתחום הנזיקין והביטוח דורשת ידע רב בפקודת הנזיקין, חוקי הביטוח הלאומי, חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, חוק חוזה הביטוח, זכויות החולים והתמחות בדיסציפלינות הרפואיות השונות.

תביעות מסוג זה דורשות מצד עורכי הדין העוסקים בתחום, הבנה והתנהלות מול גורמים מקצועיים שונים כמומחים רפואיים, מומחי בטיחות, שמאי ביטוח, מהנדסים שונים, רואי חשבון ועוד.

חשוב מאד לקבל יעוץ משפטי מקצועי מעורך דין נזיקין בהקדם האפשרי וסמוך ככל הניתן להתרחשות התאונה או האירוע שבגינו יש תביעה נזיקית. ככל שמתרחקים בזמן מהאירוע גובר הקושי לתעד, לבסס ראיות שיסייעו לאחר מכן בהוכחת התביעה ואף לאסוף עדויות מעדים רלבנטיים להתרחשות האירוע כמו כן בשלבים שמייד לאחר האירוע ישנה הזדקקות ופניה לגורמים שונים כמו מוסדות רפואיים, משטרה, כיבוי אש וכו'. במסגרת הפניות הללו נמסרת בין היתר גרסה עובדתית וחשוב שהיא תהיה אחידה ומדויקת.

תחומי הפעילות העיקריים של עורך דין מומחה לדיני נזיקין

תאונות דרכים

תאונות דרכים

תאונת דרכים גורמת במקרים רבים לנזק כלכלי בנוסף לנזק הנגרם מפגיעה גופנית ונפשית. כל אדם שנפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי. משרדנו מעמיד עבור לקוחותינו את מיטב המומחים על מנת לסייע להם לעמוד על זכויותיהם, על מנת לקבל את הפיצוי המקסימאלי בהתאם לנזק שנגרם. במסגרת השרות, משרדנו מעניק באופן ייחודי ללקוחותינו ליווי אישי כולל הופעה בפני וועדות רפואיות וזמינות תמידית בכל שאלה ובכל היבט הנובע מהתאונה.
למידע נוסף >>

תביעות סיעוד

תביעות סיעוד

אנשים רבים משלמים כסף רב עבור ביטוחים סיעודיים במשך שנים לחברת הביטוח הפרטית או לקופת החולים. מניסיוננו, קיימים מקרים רבים בהם בעת הצורך מוצאים עצמם חלק מהאנשים במצב סיעודי מבלי שיוכלו להיעזר בביטוח אותו רכשו מבעוד מועד. במידה ובקשתכם לתשלום תגמולי ביטוח סיעודי נדחתה, הנכם מוזמנים לפנות למשרדנו. אנו נערוך ברור של הנושא, נפנה אתכם למומחה רפואי מתאים ונדאג לדרוש ולקבל עבורכם את כל מה שמגיע לכם.
למידע נוסף >>

תאונות תלמידים

תאונות תלמידים

כל ילד מגיל הגן ועד גיל 18 מבוטח עפ"י חוק בפוליסה ביטוח תאונות אישיות. הזכאות לפיצוי קיימת גם במקרים שבהם התאונה קרתה בעקבות מעשה שובבות של הילד או אפילו התרשלות או של ההורים או כל גורם אחראי אחר. במקרים רבים הפגיעה נובעת מהשגחה לקויה במוסד החינוכי או בפעילות פנאי אחר הצהריים, בבית הספר, ברחוב או כתוצאה ממפגע, ליקוי בטיחותי וכיו"ב. בכל המקרים האלה הנפגע זכאי לתבוע פיצוי גם מהגורם שהתרשל וכך לקבל פיצוי כפול.
למידע נוסף >>

ביטוח לאומי

ביטוח לאומי

משרדנו מתמחה בכל סוגי התביעות המוגשות לביטוח הלאומי: תביעות בגין תאונות עבודה, תביעות בגין נכות כללית, ייצוג בועדות הרפואיות ועוד. לתביעות בביטוח הלאומי מומלץ להתכונן מראש. כדאי להיות מלווה ע"י עורך דין בקיא שיסייע לכם לממש את זכויותיכם. לוועדה רפואית בביטוח הלאומי כדאי להגיע עם מסמכים רפואיים נדרשים, חוות דעת רפואית וליווי של עו"ד המכיר את החוקים. לעורכי הדין במשרדנו ידע רחב בחקיקה ובפסיקה הקשורה בביטוח הלאומי.
למידע נוסף >>

תאונות עבודה

תאונות עבודה

תחום תאונות עבודה נחלק לשלושה סוגים עיקריים של פגיעות במסגרת העבודה: נזקים שנגרמו בעקבות תאונה שהתרחשה במהלך העבודה, מחלת מקצוע היא מחלה שהאדם לקה בה בעקבות תנאי העבודה, פגיעה בעבודה בעקבות מיקרוטראומה. לנפגעי תאונות עבודה, מחלת מקצוע או מיקרוטראומה מגיע פיצוי כספי מהמוסד לביטוח לאומי ו/או מקום העבודה ו/או חברת הביטוח שבה לעובד יש פוליסת ביטוח תאונות אישיות או אובדן כושר עבודה.
למידע נוסף >>

תביעות ביטוח

תביעות ביטוח

ישנן סיטואציות רבות בהן יש למבוטח עילת תביעה טובה כנגד חברת הביטוח. תביעות ביטוח רלבנטיות במיוחד במקרים בהם נגרמה לתובע פגיעה לרכוש וחברת הביטוח מסרבת לפצות, או במקרים של פוליסות אישיות, בסיטואציות שבהן נגרם אבדן כושר עבודה, נזק גופני או נפשי. פעמים רבות יש צורך בגורם מקצועי, אמין ובלתי מתפשר, המכיר היטב את התחום, שיסייע לך לקבל את כל המגיע לך על פי הפוליסה ויעמוד איתן על זכויותיך כמבוטח.
למידע נוסף >>

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית

התמחות בתחום הרשלנות הרפואית דורשת ידע משפטי ורמת מקצועיות גבוהה ביותר, לצד ניסיון וכישורים בהופעה בבתי משפט. במהלך שנות הפעילות נצטבר במשרדנו ניסיון וידע רב בנושא. כמו כן אנו מסתייעים במומחים הרפואיים המובילים בתחומם לצורך ניהול התביעה בצורה מקצועית והשגת התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. אנו לא מחייבים בשכר טרחה לפני סיום ההליך המשפטי, התשלום יבוצע באחוזים לאחר קבלת הפיצוי.
למידע נוסף >>

אובדן כושר עבודה

אובדן כושר עבודה

במשרדנו מחלקה נפרדת ובה עורכי דין העוסקים בתחום המקרקעין, המשפט והליטיגציה המסחרית. המחלקה מלווה חברות, יזמים ולקוחות פרטיים במגוון פרויקטים ועסקאות. תכנון עסקאות והתקשרויות עסקיות, ניהול משא ומתן, עריכת חוזים מסחריים בתחומים שונים, ליווי עסקי ומשפטי בעסקאות נדל"ן.
למידע נוסף >>

המלצות כלליות לבחירת עו"ד בתחום הנזיקין:

  • התמחות בתחום – פניה לעורך דין המתמחה בתביעות בגין נזקי גוף או תביעות ביטוח בעל הבנה רחבה ומעמיקה בנושא תגדיל את סיכויי הצלחת התביעה ומיצוי הפיצוי הכספי.
  • שכר טרחה – עלות שכר הטרחה של העו"ד נדרשת בד"כ מהגורם אשר אחראי לנזק, במרבית המקרים, שכר הטרחה נקבע על פי הצלחה. במקרים שבהם יש עילת תביעה מקובל ורצוי לקבוע כי שכר הטרחה ישולם בסוף התהליך לאחר קבלת הפיצוי.
  • ניסיון בתחום – חשוב ביותר לבדוק מהו הניסיון שיש למשרד ולעורך הדין המטפל בתיק בתחום בו הנכם מבקשים להגיש תביעה.רק עורך דין מיומן ומנוסה ממשרד מוביל אשר מכיר את התחום היטב יכול להביא לתוצאה מיטבית.
  • רצוי לבחור עו"ד שיש לו  הכרות עם חברות הביטוח, הביטוח הלאומי והארגונים השונים. הכרות זו תשמש לטובת הלקוח בניהול מיטבי של התביעה בבית המשפט, בוועדות הביטוח הלאומי ובמו"מ מול חברות הביטוח.
  • חשוב לברר כבר בפגישת הייעוץ הראשונה מי מנהל את ההליך ומי העו"ד שאחראי על התיק, חשוב לוודא שיש הקפדה על עדכון שוטף של הלקוח במצב התיק.

למשרדנו ניסיון רב בתחום הנזיקין, כבר למעלה מ-35 שנים שאנו מטפלים בתביעות תאונות דרכים, תאונות עבודה, אבדן כושר עבודה, רשלנות רפואית, תביעות ביטוח, תביעות סיעוד, תאונות תלמידים ועוד.

לתיאום פגישת יעוץ להערכת סיכויי התביעה וגובה הפיצוי ללא התחייבות

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לקוחות ממליצים

ליעוץ מיידי
ללא התחייבות

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן
צור קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.