סיפורי הצלחה

סיפורי הצלחה


בית המשפט פסק סכום של 1,050,000 ₪ ללקוח של המשרד אשר נפגע בתאונת אופנוע

משרדנו יצג אדם כבן 50 אשר נפגע בתאונת אופנוע. חברת הביטוח סירבה לפשרות שעמדו על הפרק וטענה בין היתר כי מדובר באדם שכושר ההשתכרות שלו כלל לא נפגע שכן הוא משתכר לאחר התאונה יותר מאשר לפניה. משרדנו ניהל את התיק עד תום ולפני שבועיים התקבל פס"ד ובו פוצה הלקוח בסך מליון וחמישים אלף ₪.

500,000 ₪ לילד שנפגע מנפילה ברחוב

משרדנו יצג ילד שנפגע מנפילה ברחוב. אנו הוכחנו רשלנות של הרשות המקומית בין היתר באמצעות חוות דעת של מומחה בטיחות כי בשל מדרכה לא תקינה, הילד נפל, נפגע בברך ונגרמו לו נזקים. בית המשפט קיבל את מלוא טענותינו , דחה את טענות הרשות המקומית לפיהן הפגם במדרכה היה מינורי, נפסקו לו 15% נכות בגינם קיבל פיצוי בסך 500,000 ₪.

900,000 ₪ לפיצוי היורשים

משרדנו יצג בעל וילדים של אם המשפחה אשר נפטרה ממחלה. חברת הביטוח סירבה לפצות את היורשים בהתאם לפוליסת ביטוח החיים  בטענה כי עברה הרפואי של המנוחה לא הוצג באופן הנדרש בהליכים שלפני הוצאת הפוליסה. חברת הביטוח טענה בין היתר שהמבוטחת הסתירה בעיה רפואית ממנה סבלה עוד לפני הוצאת הפוליסה. העלנו טענות משפטיות שונות ביחס לסירובה של חברת הביטוח ובפשרה שהושגה בימים אלו שולמו למשפחה 900,000 ₪.

450,000 ₪ לילד שנפצע במשחק כדורגל

תלמיד שנפצע במהלך משחק כדורגל במגרש, בשעות אחה"צ עם חברים נפגע בקרסולו. דרישת הפיצויים של הורי הילד נדחתה על ידי חברת הביטוח והם פנו למשרדנו לסיוע משפטי. משרדנו יצג את המשפחה מול חברת הביטוח בהתאם לפוליסת תאונות תלמידים, בנוסף ניהלנו הליך כנגד הרשות המקומית בטענה לפגם בטיחותי במגרש. בסופם של שני ההליכים השגנו פיצוי כולל בסך 450,000 ₪.

10 מליון ₪ בגין נזקי שריפה

משרדנו יצג תובעים שהחברה שבבעלותם ניזוקה כתוצאה משריפה במתחם עסקי שבו שכנה. במסגרת הליך שנוהל ארוכות בבית המשפט הושג לתובעים סכום פיצוי בסך 10 מליון ₪.

850,000 ₪ ללקוחת המשרד אשר נפגעה בתאונה

משרדנו יצג אישה אשר נפגעה בתאונת דרכים בעת שרכבה עם בעלה על אופנוע. משרדנו ניהל עבורה הליכים מוצלחים הן בביטוח הלאומי במסגרת ערעור והן במסגרת תביעה כנגד חברת הביטוח. התובעת פוצתה בסכום כולל של 850,000 ₪.

250,000 ₪ לנערה שנפלה ממתקן בצופים

נערה שהייתה פעילה בצופים  במסגרת מחנה קיץ נפלה ממתקן ונפגעה. המבטחת של תנועת הצופים סירבה בתחילה לפיצוי בטענה להעדר רשלנות ולאשם תורם גבוה. ערכנו והגשנו באופן מיידי תביעה לביהמ"ש. לאחר הגשת התביעה התנהל מו"מ לפשרה בסופו הושג פיצוי בסדרי גודל של 250,000 ₪.

פיצוי בסך 1,550,000 ₪ לסטודנט שנפצע בתאונת דרכים

סטודנט אשר נהג ברכבו ונפצע בתאונה יוצג ע"י משרדנו. במסגרת מו"מ מול חברת הביטוח הוצע פיצוי בסך 250,000 ₪. משרדנו דחה את ההצעה על הסף בין היתר טענו בשמו כי למרות שמדובר באדם צעיר שטרם החל את דרכו התעסוקתית צריך לחשב  את סכום הפיצוי על פי השכר העתידי הצפוי לו במקצוע שלמד ולא השכר הממוצע במשק. משרדנו ניהל הליך בלתי מתפשר, בסופו בית המשפט פסק ללקוח פיצוי בסך 1,550,000 ₪.

8 מליון ₪ לנפגעי השריפה בכרמל

משרדנו יצג לקוחות שרכושם נפגע בשריפה, אנו השגנו עבורם פיצוי בסדרי גודל של 8 מליון ₪ בגין נזקי רכוש שונים אשר נגרמו להם לרבות פגיעה בחלקים מבתי המגורים.

23 מליון ₪ פיצוי לחברה

בהקשר של נזקי שריפה גדולה באזור הרי ירושלים, משרדנו יצג לקוח בהליך משפטי מורכב ומאבק בלתי מתפשר. בסיום ההליך השגנו ללקוח פיצוי בסך 23 מליון ₪.