רנרט סלומון משרד עורכי-דין


משרד עורכי דין רנרט סלומון, ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום הנזיקין בישראל. המשרד מעניק ללקוחותיו מגוון שירותים משפטיים וניסיון מצטבר בתחומי נזיקין ומשפט מסחרי למעלה מ-35 שנים. תחומי העיסוק העיקריים הינם: רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות תלמידים, תביעות ביטוח וליטיגציה.
לקוחותינו נהנים מיחס אישי, לצד יתרון של משרד מוביל, בעל ניסיון רב וקשרים בקרב חברות הביטוח המובילות בישראל. אנו מקפידים להעסיק את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, עורכי הדין המועסקים במשרד רנרט סלומון בעלי ניסיון רב וידע רחב ומעמיק. בין לקוחות המשרד חברות הביטוח המובילות בישראל, לקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים. כמו כן מייצג משרדנו תובעים פרטיים בתחומים כגון תאונות עבודה, תאונות דרכים, תאונות תלמידים, תביעות ביטוח, תביעות ביטוח סיעודי, רשלנות רפואית ועוד. הצוות המקצועי שלנו עובד בשיתוף פעולה, דיסקרטיות, אמינות ומחויבות למתן מענה מקצועי ואישי בהתאם לצרכים השונים של כל לקוח.

הכר את הצוות

 

תחומי התמחות


תביעות תאונות דרכים

תאונות דרכים

תאונת דרכים גורמת במקרים רבים לנזק כלכלי בנוסף לנזק הנגרם מפגיעה גופנית ונפשית. כל אדם שנפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי. משרדנו מעמיד עבור לקוחותינו את מיטב המומחים על מנת לסייע להם לעמוד על זכויותיהם, על מנת לקבל את הפיצוי המקסימאלי בהתאם לנזק שנגרם. במסגרת השרות, משרדנו מעניק באופן ייחודי ללקוחותינו ליווי אישי כולל הופעה בפני וועדות רפואיות וזמינות תמידית בכל שאלה ובכל היבט הנובע מהתאונה.

תאונות תלמידים

תאונות תלמידים

כל ילד מגיל הגן ועד גיל 18 מבוטח עפ"י חוק בפוליסה ביטוח תאונות אישיות. הזכאות לפיצוי קיימת גם במקרים שבהם התאונה קרתה בעקבות מעשה שובבות של הילד או אפילו התרשלות או של ההורים או כל גורם אחראי אחר. במקרים רבים הפגיעה נובעת מהשגחה לקויה במוסד החינוכי או בפעילות פנאי אחר הצהריים, בבית הספר, ברחוב או כתוצאה ממפגע, ליקוי בטיחותי וכיו"ב. בכל המקרים האלה הנפגע זכאי לתבוע פיצוי גם מהגורם שהתרשל וכך לקבל פיצוי כפול.

תאונות עבודה

תאונות עבודה

תחום תאונות עבודה נחלק לשלושה סוגים עיקריים של פגיעות במסגרת העבודה: נזקים שנגרמו בעקבות תאונה שהתרחשה במהלך העבודה, מחלת מקצוע היא מחלה שהאדם לקה בה בעקבות תנאי העבודה, פגיעה בעבודה בעקבות מיקרוטראומה. לנפגעי תאונות עבודה, מחלת מקצוע או מיקרוטראומה מגיע פיצוי כספי מהמוסד לביטוח לאומי ו/או מקום העבודה ו/או חברת הביטוח שבה לעובד יש פוליסת ביטוח תאונות אישיות או אובדן כושר עבודה.

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית

התמחות בתחום הרשלנות הרפואית דורשת ידע משפטי ורמת מקצועיות גבוהה ביותר, לצד ניסיון וכישורים בהופעה בבתי משפט. במהלך שנות הפעילות נצטבר במשרדנו ניסיון וידע רב בנושא. כמו כן אנו מסתייעים במומחים הרפואיים המובילים בתחומם לצורך ניהול התביעה בצורה מקצועית והשגת התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. אנו לא מחייבים בשכר טרחה לפני סיום ההליך המשפטי, התשלום יבוצע באחוזים לאחר קבלת הפיצוי.


תביעות סיעוד

תביעות סיעוד

אנשים רבים משלמים כסף רב עבור ביטוחים סיעודיים במשך שנים לחברת הביטוח הפרטית או לקופת החולים. מניסיוננו, קיימים מקרים רבים בהם בעת הצורך מוצאים עצמם חלק מהאנשים במצב סיעודי מבלי שיוכלו להיעזר בביטוח אותו רכשו מבעוד מועד. במידה ובקשתכם לתשלום תגמולי ביטוח סיעודי נדחתה, הנכם מוזמנים לפנות למשרדנו. אנו נערוך ברור של הנושא, נפנה אתכם למומחה רפואי מתאים ונדאג לדרוש ולקבל עבורכם את כל מה שמגיע לכם.

תביעות ביטוח לאומי

ביטוח לאומי

משרדנו מתמחה בכל סוגי התביעות המוגשות לביטוח הלאומי: תביעות בגין תאונות עבודה, תביעות בגין נכות כללית, ייצוג בועדות הרפואיות ועוד. לתביעות בביטוח הלאומי מומלץ להתכונן מראש. כדאי להיות מלווה ע"י עורך דין בקיא שיסייע לכם לממש את זכויותיכם. לוועדה רפואית בביטוח הלאומי כדאי להגיע עם מסמכים רפואיים נדרשים, חוות דעת רפואית וליווי של עו"ד המכיר את החוקים. לעורכי הדין במשרדנו ידע רחב בחקיקה ובפסיקה הקשורה בביטוח הלאומי.

תביעות ביטוח

תביעות ביטוח

ישנן סיטואציות רבות בהן יש למבוטח עילת תביעה טובה כנגד חברת הביטוח. תביעות ביטוח רלבנטיות במיוחד במקרים בהם נגרמה לתובע פגיעה לרכוש וחברת הביטוח מסרבת לפצות, או במקרים של פוליסות אישיות, בסיטואציות שבהן נגרם אבדן כושר עבודה, נזק גופני או נפשי. פעמים רבות יש צורך בגורם מקצועי, אמין ובלתי מתפשר, המכיר היטב את התחום, שיסייע לך לקבל את כל המגיע לך על פי הפוליסה ויעמוד איתן על זכויותיך כמבוטח.

תביעות מקרקעין ומשפט מסחרי

מקרקעין ומשפט מסחרי

במשרדנו מחלקה נפרדת ובה עורכי דין העוסקים בתחום המקרקעין, המשפט והליטיגציה המסחרית. המחלקה מלווה חברות, יזמים ולקוחות פרטיים במגוון פרויקטים ועסקאות. תכנון עסקאות והתקשרויות עסקיות, ניהול משא ומתן, עריכת חוזים מסחריים בתחומים שונים, ליווי עסקי ומשפטי בעסקאות נדל"ן. המחלקה עוסקת בנוסף בכל ההיבטים הקשורים לתמ"א 38, פינוי בינוי ומיזמים בתחום הנדל"ן ומלווה באופן מלא את ההליך מראשיתו ועד סיומו.לאורך השנים טיפלנו באלפי לקוחות מרוצים.

ישנה חשיבות להתנהלות נכונה מקצועית ולתזמון הנכון.סקירה משפטית


תאונת דרכים פיצוי מוגבר

  סטודנט שנה א' להנדסה נפגע באופן משמעותי בתאונת דרכים ובין היתר נגרם לו נזק נוירולוגי. הוגשה תביעה במסגרתה טענו לאבדן כושר השתכרות בסדרי גודל

קרא עוד

תביעת רכוש – נזקי מים

  למשרד מהנדסים הממוקם בבניין בתל-אביב נגרמו נזקים חמורים בעקבות נזילת מים שהתרחשה במהלך סוף השבוע כתוצאה מכשל במתקן מים במשרדים הממוקמים בקומה שמעל. פניה

קרא עוד

פוליסת סיעוד

  התובעת ערכה בהיותה בריאה פוליסת סיעוד ולפיה ב"יום פקודה" ככל שיתרחש ישולמו לה תגמולי ביטוח בשיעורים גבוהים המאפשרים העסקת כח אדם איכותי ואפקטיבי להשגחה

קרא עוד

ביטוח רכוש – נזקי שריפה

  בני זוג ערכו שיפוץ גדול בביתם וכן רכשו תכולה חדשה בשווי רב. בני הזוג הודיעו לסוכן הביטוח על כך, הנ"ל השיב להם כי התוספות

קרא עוד

מקרה לא שיגרתי של תאונת עבודה במטבח

  מקרה לא שיגרתי של מיקרו טראומה ופגיעה בעבודה. מדובר בעוזר טבח שבמסגרת עבודתו חוזר לעיתים על תנועות קבועות, בעיקר בחישת סירים גדולים במסגרת הכנת

קרא עוד


מומחים ברשלנות רפואית ותביעות נזיקין.

אנחנו נדאג לסייע לך לממש את מלוא זכויותך.


יצירת קשר


  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.